Rehberli cerrahi, implantın üç boyutlu konumlandırılmasına yardımcı olur; bu, hem “implante edilebilir alanı” tanımlayan doku ortamı hem de “protez alanı” tanımlayan rehabilitasyon projesi tarafından belirlenir.

İmplant destekli restorasyonların dayanıklılığında önemli bir unsur olan diş implantlarının üç boyutlu konumlandırılması, pilot cerrahi veya rehberli cerrahi uygulamasıyla ilişkili implantların kehanet odaklı planlaması, bugün Global D’nin dijital terapötik cephaneliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. diş cerrahlarına hizmet veren

Son zamanlarda rehberli cerrahi daha popüler hale geldi. Özellikle hassasiyet ve verimlilik kazanmayı mümkün kılar ve daha güvenli bir cerrahi prosedüre olanak tanır.

Tüm Global D diş implantları, BlueSkyPlan ® , coDiagnostiX (DentalWings), RealGUIDE, Romexis (Planmeca) ve Smop gibi implant planlama yazılımlarının çoğunluğuna dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir .

Global D, In-Kone ® ST platformu, In-Kone ® NR platformu (3.0), In-Kone ® WD platformu, twinKon ® ve EVL ® implantları olmak üzere tüm implantları için eksiksiz pilotlu cerrahi kitini sunmaktadır .

Global D ayrıca In-Kone ® UNIVERSAL & PRIMO ST platformu, In-Kone ® NR (3.0) ve twinKon ® implantları için doğrudan kılavuzlukta, yani kaşıksız ve standartlara uygunluğa dayalı olarak Full Guided adı verilen ULTIMATE G42 kılavuzlu ameliyat kitini de sunmaktadır. ULTIMATE delme protokolü.

Rehberli cerrahi protokolümüz, ULTIMATE cerrahi protokolümüzle mükemmel uyum içinde olacak ve böylece onun gereksinimlerini karşılayacak şekilde deneyimli diş hekimleri ve Araştırma ve Geliştirme ekiplerimizle işbirliği içinde geliştirildi: Aşamalı bir delme dizisi ve implantların silüetine homotetik Kemik üzerinde eşit olarak dağıtılmış birincil stabilite elde etmek için. ULTIMATE G42 rehberli cerrahi protokolüyle çalışma alışkanlıklarınızı aksatmadan dijitale sorunsuz geçişi keşfedin.

 

DÖKÜMANTASYON

In-Kone ® ST Platformu

In-Kone ® WD Platformu

In-Kone ® NR Platformu

TwinKon® 4